Debničkoviny - píšeme ich my dvaja a prinášame tak aktuálnu ponuku sezónnych potravín, príbehy, recepty... 
Stačí si vybrať obsah.

Novinkou sú aj SMS pripomienky pred najbližším rozvozom: SMS pripomienka

E-mailová adresa
Záujmy
Mesto

Mliečny apríl

mliecny-april-2017         Neustále rozmýšľame, ako by sme vám mali dať vedieť aké fantastické mliečne výrobky sa tu v našom okolí vyrábajú. Tak sme vymysleli mliečny apríl. Každý deň vám predstavíme nejaký z fantastických produktov.

Začínali sme zeleninou a mliečne výrobky z nášho okolia bol náš veľký sen! Veľmi veľký. Postupne sme začali objavovať jednotlivé úžasné produkty.

Napríklad takú nepasterizovanú ovčiu bryndzu. Náš slovenský klenot. O nejakých syroch sme len medzi sebou básnili. O zrejúcich detto. Potom sme našli malú výrobňu v Čečejovciach. A tam sme sa ocitli v malej miestnosti plnej zrejúcich kravských syrov. Tety z výrobne sa receptúru naučili od Moravákov. Sú úplne jedinečné, famózne a veľmi chutné. 

Tieto kozie syry sú na úrovni francúzskej najlepšej kvality.

Je priam neuveriteľné, že len pár kilometrov od nás milá teta vyrába kozie výrobky- žervé, jogurty a syry. Tieto kozie syry sú na úrovni francúzskej kvality. Sme na jej výrobky veľmi hrdí. S jej syrmi sa z každej chvíle stane jedinečný okamih. Keď si  zahryznete do kozieho čerstvého syra cítite mierne slanú rozplývajúcu sa chuť. Na konci jazyka pocítite jemnú horkosť, ktorá len zdôrazni jedinečnosť. Pri žervé zase máte hneď pocit, že ho môžete jesť nasladko aj naslano. Predstavte si svoj najobľúbenejší džem a šup ho do kelímku so žervé. Pokiaľ nemáte veľmi radi presladené veci žervé vám vyčarí úsmev na tvári a pohladí svojou lahodnou kyslou chuťou.

Buďme hrdí na to, čo sa tu vyrába. Výnimočná kvalita sa hľadá ťažko, ale my sme ju našli. Ochutnajte tieto jedinečné produkty. Raz ochutnať je viac ako stokrát o tom čítať. Jedine chuť vás presvedčí. 

 

Buďme hrdí na to, čo sa tu vyrába.

Pokiaľ ste sa rozhodli, že chcete ochutnať výnimočné produkty, tak Vás povzbudzujeme. Poďte sa na nich pozrieť. Tento mesiac sme pre Vás prichystali znížené ceny.