Apis medy

Počet výsledkov na zobrazenie 4 • med-lesna-malina-cernica-1

  Med lesná malina/černica 470 g

  Skladujte v suchu a tme.

  Pochádza prevažne z oblastí Muránskej planiny a Spiša. Má mierne kyslavú ovocnú chuť. Podporuje zlepšenie imunity, je vhodný na podporu liečby močových a žlčových ciest, podpornú liečbu nachladenia, pri vysokých teplotách a dokonca i pri zväčšenej štítnej žľaze. 

  7.50€
 • med-medovicovy-1

  Med medovicový 470 g

  Skladujte v suchu a tme.

  Pochádza z oblastí Donoval, Spiša a okolia Bardejova. Môže pochádzať z ihličnatých stromov ako smrek, jedľa, borovica alebo listnatých stromov ako javor, lipa, dub či prípadne ich kombináciou. Vyniká svojou arómou, výraznou a príjemnou chuťou. Včely tento med vyrábajú z medovice, ktorú produkujú vošky. Odporúča sa alergikom, astmatikom a ľuďom, ktorí majú problémy s užívaním medu, ktorý obsahuje peľové zrná. V medovicovom mede majú najväčšie zastúpenie práve stopové prvky na podporu srdcovej činnosti a preto sa jeho konzumácia odporúča ľuďom trpiacim na ochorenia srdca a ciev. 

  9.75€
 • med-agatovy-250g

  Med agátový 250 g

  Skladujte v suchu a tme.

  Pochádza z agátových hájov južného Slovenska. Obsahuje nektár z agátových kvetov, má výraznú sladkú chuť. Med zostáva dlho tekutý a veľmi pomaly kryštalizuje vďaka vysokému obsahu fruktózy. Má dobré dezinfekčné účinky, Jeho konzumácia sa odporúča pri zažívacích ťažkostiach zapríčinených prekyslením žalúdka.

  Cena za: 1 kg
  5.45€
 • med-lipovy-250g

  Med lipový 250 g

  Skladujte v suchu a tme.

  Pochádza prevažne z Muránskej planiny ako aj oblasti Rožňavy. Je výraznej aromatickej, mierne korenistej chuti. Pôsobí proti nachladeniu a horúčkam. Pomáha pri liečbe akútnych aj chronických zápaloch horných dýchacích ciest, pri prieduškovej astme, zápaloch krku, nosných dutín a podporuje vykašliavanie a potenie. 

  5.45€